Дистанційна освіта

Шановні батьки та учні навчального закладу!
Ми, адміністрація та вчителі школи № 2, просимо Вашого взаємопорозуміння та допомоги у питанні організації навчання наших дітей в період з 14 по 28 грудня 2020 р.
Розклад онлайн-уроків у молодшій школі

Розклад онлайн-уроків у старшій школі

Дистанційна робота гуртка вокального мистецтва "Пісенний зорепад"

Виконання вправ для розминки
Виконання вправ:

- повторення 10-15 раз;

- з максимальною амплітудою;

- під час виконання вправ, ви не маєте відчувати дискомфорт та біль в суглобах та м`язах.

Виконання вправ:
- кожен вид вправи виконуємо протягом 30 секунд;
- відпочинок між виконання вправ 30 секунд;
- вправи виконуємо з максимальною амплітудою;
- під час виконання вправ ви не маєте відчувати дискомфорт в м'язах
                        ВИКОНУЄМ ВПРАВИ І БУДЕМ ЗДОРОВІ!

Розклад онлайн-консультацій в Zoom

• До уваги вчителів, учнів та батьків!

Пропонуємо скористатися дистанційним курсом, який розроблено вчителями міста Кропивницького та розраховано на педагогів, батьків та учнів. Всі матеріали курсу доступні для перегляду та скачування.

Інструкція щодо користування курсом:

1.     Зайти на курс «Дистанційне навчання для учнів 1-11 класів» за посиланням: https://padlet.com/ok03061968/navchannyonlain

2.     Обрати категорію, натиснути.

3.     Обрати необхідний предмет та натиснути.

4.     Обрати необхідний клас. Для перегляду всіх розробок, обраного класу, необхідно прокрутити коліщатком комп’ютерної миші.

5.     Для перегляду конкретного дистанційного уроку навести вказівником миші та натиснути.

Для експорту віртуальної дошки Padlet з обраною розробкою достатньо скопіювати адресу та вставити в необхідному місці.

Бажаємо успіху!!