Благодійність

Сьогодні у Міжнародний день волонтера у нашому навчальному закладі був проведений майстер- клас по виготовленню янголів та святковий концерт . Були задіяні учні 1-11 класів та педагоги навчального закладу!!! Дякую за участь та підтримку!

Під час акції було зібрано 5219.60 гривень!

Міський форум учнівської молоді!!!

Колектив навчального закладу приймав участь у акції ,яку ініційовювало кафе "Ваніль"   "Подаруй горнятко дитині))) "тепло наших сердець у кожній чашці!

Допомога від учнів навчального закладу жителям притулку для тварин "Щасливий пес"!

Здобувачі освіти навчального закладу зібрали корм, іграшки, пошили лежачки для тварин та передали громадській організації "Щасливий пес"!

В рамках співпраці з БФ " Щаслива лапа" згідно з проекту " Біоетика" здобувачі освіти ЗОШ І-ІІІст. √2 1-9 Кл. Долучилися до Всеукраїнського благодійної акції " Нарру Гав для Сірка" та зібрали 16-17 кг їжі для тварин

Акція " Привітай солдата з Днем козацтва! Здобувачі освіти взяли участь, та зібрали смаколики для захисників батьківщини.