Благодійність

У переддень Різдва та Нового року колектив гімназії приготував цікаву виставу на новий лад "За двома зайцями", а підсумком нашого виступу був проведений благодійний продаж квитків, виручені кошти передали волонтерці Наталі Міщенко

Напередодні Різдва та Дня Святого Миколая був проведений збір смаколиків та предметів першої необхідності для військовослужбовців. Учні, батьки та працівники нашого закладу долучилися до акції "Різдвяна коробка для захисника" і подарували часточку свого тепла Захисникам і Захисницям, які на передовій, наповнивши коробки корисними речами та смаколиками

У рамках міського челенджу “Миколайчики - захисникам і захисницям, Миколайчики -  воїнам” був проведений збір смаколиків, рукавичок, предметів першої необхідності для військових.

Напередодні Дня Святого Миколая був проведений збір канцтоварів та іграшок для дітей з онкозахворюваннями у рамках акції "Різдвяний янгол"

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК до Дня Захисників та Захисниць України

Напередодні дня найважливіших  і найсміливіших людей - Дня Захисників та Захисниць України - у Великобалківській гімназії уже традиційно відбувся благодійний  ярмарок. І ні спека, ні повітряні тривоги не завадили нашим незрівнянним дітям, батькам та педагогам досягти, здавалось би, нездійсненної мети. Цього разу наша така невелика,  але така щедра та віддана спільнота зуміла зібрати 26 211 гривень! Усі зібрані кошти були передані  волонтерці, нашій випускниці Наталії Міщенко для потреб ЗСУ.

А ми щиро вдячні кожному, хто долучився до цієї благородної справи та сподіваємось на подальшу співпрацю. Слава Україні! Героям слава!

Раді вітати Криворучко Поліну, її робота (керівник Шверненко Світлана Юріївна) здобула 1 місце в обласному краєзнавчому конкурсі "Український спротив у сучасних реаліях", номінація "Волонтерський рух - це можливість зробити світ кращим", і нагороджена дипломом Департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації. Щиро бажаємо подальших блискучих перемог, миру, творчих здобутків та успіхів на шляху до досягнення мети. Пишаємось тобою, Поліно!

Наближаємо Перемогу усіма можливими способами! Ось такий набір автомобілей з пультами керування відправився на переробку. З машинок виготовлятимуть пристрої для розмінування. Щиро вдячні кожній небайдужій дитині з великим серцем, яка віддала власну іграшку задля доброї справи

Благодійний ярмарок був проведений напередодні Великодня

Напередодні свята  гімназисти та педагоги  гімназії взяли участь в акції "Великодній подарунок для захисників". Було зібрано та відправлено на фронт у чотири точки близько 50 кг смаколиків, предметів особистої гігієни тощо.

Раді повідомити, що усі посилки, які ми збирали та надсилали хлопцям та дівчатам-військовим, уже надійшли до своїх отримувачів якраз до Великодня. Щиро дякуємо усім, хто приносив смаколики, хто малював і клеїв листівки. Адже у час, коли воїни-захисники не можуть святкувати Великдень з родинами, ці солодощі і знаки уваги, ці дитячі роботи, вивішені в найкращому кутку нехитрого житла військових, дійсно зігрівають і підтримують їх.
Дякуємо усім, хто долучився, за цю підтримку

1 березня котики та песики в притулках будуть святкувати Всесвітній день котів. А щоб святкувати їм було веселіше у гімназії був оголошений збір смаколиків для тваринок, які все ще чекають на майбутніх господарів та готуються подарувати їм море тепла, любові та бешкетливих витівок.

36 кг круп, 15 кг сухих кормів а також вологий корм, іграшки та лежаки для тварин відвезли гімназисти   до ветеринарно-реабілітаційного центру "Бім".  А відвідавши притулок - занурились в атмосферу любові та довіри від чотирилапих мешканців і привезли з собою до гімназії щирі емоції та бажання допомагати тим, хто дійсно потребує цієї допомоги.
Творімо добро разом, його так бракує у нашому світі!

Множити добро та світло та підтримувати тих, хто потребує нашої допомоги, - що може бути важливішим у наш час?

Це саме той посил, який ми маємо передати гімназистами. І ми пишаємось  усіма нашими здобувачами освіти, їх батьками та педагогами, чия активна позиція спонукає їх діяти та творити добро. Спільнота гімназії долучилась до освітньої ініціативи "Марафон добрих справ", у ході якої робили добрі справи і ділились ними.
Разом до Перемоги! Ми можемо змінити цей світ на краще!

На благодійному ярмаркудо Дня Збройних Сил України зібрали кошти на дрон.

Дорогі друзі! Наприкінці року підійшов час проаналізувати все зроблене за такий непростий 2022-ий

І в часи смутку та відчайдушної боротьби на стороні світла, хочеться поділитися, як багато добра ми творили разом, ми всі, діти, батьки, освітяни гімназії! Просто неймовірно, скільки добрих справ (а до відеопрезентації увійшли лише найсуттєвіші) було зроблено за один рік нашою такою невеликою гімназійною родиною!Хочемо подякувати кожному, хто робив свій внесок, за Вашу доброту, небайдужість та світло ! Разом до Перемоги!

Цьогоріч новорічні та різдвяні свята будуть особливими. Безсумнівно, у кожній українській родині у різдвяну  ніч згадають і помоляться за наших Героїв. Щоб хоч трохи додати захисникам України святкового настрою, гімназія долучилася до обласної акції #Привітай_Захисника_України

Зусиллями гімназистів, їх батьків та педагогів були зібрані  посилки зі смаколиками, предметами гігієни, теплими речами та виготовленими власноруч оберегами, які, сподіваємось, зігріють відважних воїнів України
Частина зібраного була передана волонтерам, частини-відправлена на фронт, але уже всі посилки дістались до своїх адресатів