Заходи щодо безпечного використання мережi Iнтернет 2020/2021

#ДеньБезпечногоІнтернету

З метою захисту дітей в цифровому просторі, до Дня безпечного Інтернету, в закладі було проведено ряд заходів.

Для здобувачів освіти 1, 2 класів - урок «Моя суперсила – безпека в Інтернеті» (учитель Самофалова О.А.). У цікавій ігровій формі, за мотивами казки “Хаппі та її суперсила”, діти обговорили правила онлайн-безпеки, складали пазли, швидко вийшли з лабіринту та влаштували групові перегони – хто з команд разом гарно та швидко розмалюють картинку про безпечний Інтернет.

На уроці української мови здобувачі освіти 9 класу, вивчаючи тему «Кома і крапка з комою у безсполучниковому складному реченні» (учитель Щорба Н.А.), познайомилися з онлайн-шахрайством та виконали вправу «Іван на гачку»

Восмикласники, під час уроку зарубіжної літератури, виконали дидактичну вправу "Фейк чи правда?",  з'ясовувавши правдивість чи фейковість онлайн статті та створили свої повідомлення: правдиве і маніпулятивне. (учитель Лабутіна А.А.)

Позакласний захід "Безпека в інтернеті" для учнів 6 класу провів вчитель інформатики Високіх А.А.

Учні 3-х класів на ГПД, під керівництвом Лунгул Я.А.,  вивчали правила безпеки в Інтернеті, були обережними з віртуальними друзями, ознайомились з сумнівними сайтами, та організували виставку малюнків.

На уроці української мови учні 9 класу, вивчаючи тему «Розділові знаки у складнопідрядному реченні з кількома підрядними частинами», обговорили проблему захисту даних під час виконання вправи «Як смартфон стежить за вами» (учитель Щорба Н.А.).